ÜFM fejlesztési senior szakértő

MVM Émász Áramhálózati Kft.

Az MVM Émász Áramhálózati Kft, az MVM csoport tagja, a magyar energiapiac meghatározó szereplője, több mint 700 000 ügyfél számára biztosít villamos energiát.
Hosszú távon gondolkozunk: komplex energetikai megoldásainkkal és az energiaipar nemzetközi innovációinak hazai bevezetésével az energia új világát építjük. Nálunk szakmai fejlődésre, fontos feladatokra és biztos háttérre számíthatsz. Csatlakozz hozzánk!

Munkavégzés helye
Szeged
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
IT programozás, Fejlesztés
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben
Foglalkoztatás típusa
Munkaszerződés

Feladatok

  • IT fejlesztési szakterület beszerzési igényeinek koordinálása
  • IT beszerzési eljárások előkészítése
  • Kapcsolattartás a cégcsoporton belüli támogató szervezetekkel, illetve a külső szállítókkal
  • Adott IT alkalmazásokat érintő stratégiai döntések előkészítésében való részvétel
  • Külső szállítók által fejlesztett megoldások, beszerzésében, tervezésében és implementációjában való részvétel, a vállalati érdekek képviselete
  • Részvétel fejlesztési projektekben beszerzés szakértői szerepkörben
  • A mindenkor hatályos DSO IT stratégiában és DSO IT szabályzatokban definiált beszerzés szakértői feladatok végrehajtása
  • Működési folyamatok lehetőségeinek folyamatos vizsgálata és javaslatok tétele

Amit kérünk

  • Felsőfokú végzettség
  • Nagyvállalati informatikai rendszerek beszerzési eljárás lefolytatásában szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, ügyfélközpontúság
  • Konstruktív, proaktív munkavégzés
  • Szükség esetén kapcsolattartás a döntéshozókkal

Előnyt jelent

  • 3-5 év releváns tapasztalat
  • Energetikai szektorban működő informatikai rendszerek beszerzési eljárás lefolytatásában szerzett tapasztalat
  • Központosított közbeszerzési rendszer (Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.) működésében szerzett tapasztalat
  • JIRA ügykövető és projektkövető rendszer alapszintű ismerete
  • Projektmenedzsment módszertan alapszintű ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Változatos, szakmai kihívásokat tartalmazó feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria)
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Kedvezményes céges üdülési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek
  • Kockázati balesetbiztosítás
  • Egészségügyi szolgáltatások biztosítása
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Munkaeszközök biztosítása
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények