Medior hálózatfejlesztési szakértő

MVM Émász Áramhálózati Kft.

Az MVM Émász Áramhálózati Kft, az MVM csoport tagja, a magyar energiapiac meghatározó szereplője, több mint 700 000 ügyfél számára biztosít villamos energiát.
Hosszú távon gondolkozunk: komplex energetikai megoldásainkkal és az energiaipar nemzetközi innovációinak hazai bevezetésével az energia új világát építjük. Nálunk szakmai fejlődésre, fontos feladatokra és biztos háttérre számíthatsz. Csatlakozz hozzánk!

Munkavégzés helye
Miskolc vagy Budapest
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Mérnök
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben
Foglalkoztatás típusa
Munkaszerződés

Feladatok

  • Elosztóhálózat távlati tervezésében, térségvizsgálatok készítésében szakértői közreműködés
  • Elosztóhálózati kiemelt ügyféligények kiszolgálásához szükséges egyedi műszaki feltételek megadása
  • Részvétel hálózatfejlesztési beruházások meghatározásában, tervfeladatlapok készítésében/véleményezésében
  • Elosztóhálózatra csatlakozó termelők hálózati csatlakozási terveinek szakértői ellenőrzése jóváhagyáshoz
  • Egyedi hálózati projektekben részvétel
  • Hatósági és iparági kapcsolattartás, adatszolgáltatások elvégzése
  • Hálózati elemzések készítése, vezetői döntéselőkészítő anyagok összeállítása és bemutatása, javaslattétel intézkedésekre

Amit kérünk

  • Villamosmérnök diploma (BSC/MSC)
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Elosztóhálózat ismerete
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Analitikus készség

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények