Alállomási önálló szerelő (Szeged)

Az NKM Áramhálózati Kft.-be Alállomási önálló szerelőt keresünk

Feladatok

  • Nagy/közép-, közép/közép-, közép/kisfeszültségű elosztóhálózati és ipari transzformátorállomások villamos technológiai szerelése a terveknek megfelelően.
  • A technológiai szerelési munkákhoz kapcsolódó egyéb feladatok és erősáramú villamosipari szerelési munkák elvégzése.
  • A technológiai szereléshez kapcsoló szükséges feltételrendszer megteremtésében való aktív részvétel (munkaterület átadás-átvétel, tűzveszélyes munkavégzés feltételeinek megteremtése stb.).
  • Alállomási területen önálló munkavégzés felügyeleti szempontból.
  • Az alállomási technológiai szereléshez kapcsolódó esetleges alvállalkozók munkájának felügyelete.
  • Építési napló vezetési és dokumentálási feladatok.
  • A munkához használt villamos kiviteli tervek készségszintű használata.

Akit keresünk

  • Erősáramú szakmunkás végzettséggel vagy speciális szaktanfolyammal, valamint
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

Előnyt jelent

  • Villamosmű-kezelő, vagy villamoshálózat- és alállomás-kezelő OKJ végzettséggel rendelkezik.
  • Alállomási gyakorlati tapasztalat.

Amit kínálunk

  • stabil munkahely
  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján bónusz
  • szakmai életpálya támogatása
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek
  • mobilitási támogatás
  • modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruha

Állás adatai

Állás azonosító: 857
Pozíció pontos megnevezés: Alállomási önálló szerelő
Munkavégzés helye: Szeged
Szakterület: Szakmunka
Szerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2019.07.12.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Alállomási önálló szerelő